Katalogowanie stron

Internet jest miejscem, w którym mieszczą się miliony przeróżnych stron www. Jeśli chcesz, by twoja stała się popularna dla internautów i zauważalna przez wyszukiwarki stron internetowych, musisz zadbać o kilka niezbędnych warunków, a więc o optymalizację i pozycjonowanie własnej witryny www. Do tego celu służą między innymi katalogi, a więc takie serwisy internetowe, które skupiają w sobie linki do innych stron.

Obok podanych odnośników mieszczą się krótkie charakterystyki tego, co można na nich znaleźć. Katalogi posiadają bardzo klarowną i uporządkowaną strukturę, która funkcjonuje na zasadzie drzewka – są pewne główne kategorie, które dzielą się na bardziej szczegółowe, czasem również i wśród tych następnych wyodrębnione są kolejne podkategorie. Dzięki obecności na tego typu serwisach, zyskujemy większe szanse na to, że nasza strona internetowa stanie się bardziej widoczna dla osób poruszających się po sieci. Katalogowanie stron warto łączyć z innymi metodami SEO, np. wspomnianą optymalizacją.

One thought on “Katalogowanie stron

  1. Chciałam zwrócić uwagę na to, że jeżeli katalog stron jest moderowany to panuje większy porządek. Jednak po akceptacji wpisu moderatorzy w większości nie sprawdzają dodanego wpisu po kilku miesiącach. Jednak lepiej dodać do płatnego, moderowanego niż do darmowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *